moje oblíbené

Bora Bora.. ♥

22. února 2011 v 18:17 | Marg Rett
Sluníčko, pláže s lagunami, čisté moře a mnoho dalších nádherných slov souvisejících s létem. Ano, to je BORA BORA ♥ Můj sen. Tam bych jednou ráda letěla. Ale to asi zůstane nadále jen v mých snech ,D.. Mít peníze, tak bych se tam podívala hned ♥ Dávám vám sem pár fotek tohoto krásného ostrova. Bože! Ty chatky, to moře ta příroda.. ♥ Umm..
marg-rett.blog.cz

Bruno Mars.. ♥

2. února 2011 v 16:35 | Marg Rett
Článek o tomhle neobyčejném člověku na mém blogu nesmí chybět. Proč právě on? Dalo by se říct, že je to moje nejoblíbenější známa osobnost vůbec. Neznám tak dokonalého zpěváka jako je právě Bruno Mars ♥ Nejen že skvělě vypadá, má tak okouzlující hlas, ale také i písničky, které mají něco do sebe. Jeho texty jsou psané ze života, mají hlavu a patu a často v nich nacházím sama sebe. Některé písničky jsou, jako kdyby byli přímo z mého života. On je něco, co nejde popsat. Proslavil se nedávno a u hodně lidí se stal velmi oblíbený - a právem. Myslím, že to jednou dotáhne hodně, hodně daleko.
marg-rett.blog.cz
Tohle je moje momentálně nejoblíbenější písnička od něj. Postupem času se v téhle rubrice objeví určitě víc jeho písniček :)..

Proč právě tahle? Text vystihuje to, co právě zažívám.

A teď pár věcí o něm :)..
 
 

Reklama